xTrading

Grafika

W obecnych czasach nie da się przejść bez spotkania jakiejkolwiek grafiki. Czy jest to zaprojektowana ulotka, witryna sklepowa, loga, reklama, przystanek czy nawet napis na murze. Mimo całego zgiełku, w którym wszyscy się otaczamy każdy próbuje swoich sił aby zostać zapamiętanym. Naszym klientom oferujemy kompleksowe podejście do projektowania graficznego reklam w druku oraz w internecie, aby stworzyć rozpoznawalność Twojej marki i by Twoi klienci ją zapamiętywali.

Allegro

W czym możemy Ci pomóc

Reklamy do druku

Identyfikacja wizulna

Stworzenie logo

Materiały POS

Reklama w internecie

Oferujemy profesjonalne podejście do klienta, aby spełnić jego wizje. Oryginalność pozwoli Twojej firmie wyróżnić się z tłumu wielu reklam, a dodatkowo wpłynie na spójność w komunikacji. Nasza firma tworzy realizacje i przechodzi przez każdy etap procesu projektowego aby w pełni dobrać odpowiednie środki, które będą utożsamiać z klientem i jego działalnością. Oferujemy naszym klientom outsourcing czyli wynajęcie naszego działu graficznego, przez co nie musisz inwestować w firmę dodatkowych kosztów za pracownika, nowe sprzęty i drogie oprogramowania graficzne. Potrzebujesz grafik do social media czy reklam do druku, zlecasz to nam, a my wykonujemy Twoją wizje! 

Profesjonalne i świeże spojrzenie na tworzenie grafiki użytkowej w połączeniu z nowoczesnym oprogramowaniem i sprzętem spełni Twoje oczekiwania!

Dbamy w naszych projektach o każdy szczegół by nasze realizacje były dopracowanym i pełnowartościowym projektem. Pomożemy Ci ze stworzeniem doskonałego loga, zmienimy identyfikacje wizualną firmy, zaprojektujemy wszelkie materiały reklamowe czy stworzymy kreacje dla marketingu internetowego. 

Ceny naszych usług są dostosowywane indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania, z czego będzie się składał projekt oraz oczekiwań klienta. Oczywiście dłuższe współprace z naszymi klientami są nagradzane większymi rabatami. 

Zainteresowany?

Napisz do Nas, a pokażemy Ci ile możesz zaoszczędzić.