xTrading

Logo Twojej firmy

Podczas całego zgiełku, które nas otacza w codziennym życiu nasz mózg zapamiętuje najciekawsze dla siebie obrazy czy fragmenty grafik, znaków, myśli czy dźwięków. W świecie wszechobecnych reklam dobry znak graficzny, który będzie identyfikował Twoja markę jest bardzo ważnym elementem. Ten mały element wpływa na odbiór oraz emocje u Twoich odbiorców i potencjalnych klientów.  Naszym klientom oferujemy kompleksowe podejście do projektowania graficznego Twojego znaku - możemy zacząć proces od nadania nazwy, a także rebrandingu aby stworzyć rozpoznawalność Twojej marki i by Twoi klienci ją szybciej zapamiętywali.

Allegro

W czym możemy Ci pomóc

Stworzenie logo od podstaw

Rebranding

Wizualizacje wykorzystania znaku

Oferujemy profesjonalne podejście do klienta, aby spełnić jego wizje. Oryginalność pozwoli Twojej firmie wyróżnić się z tłumu wielu reklam, a dodatkowo wpłynie na spójność w komunikacji. Nasza firma tworzy realizacje i przechodzi przez każdy etap procesu projektowego aby w pełni dobrać odpowiednie środki, które będą utożsamiać z klientem i jego działalnością. Oferujemy naszym klientom outsourcing czyli wynajęcie naszego działu graficznego, przez co nie musisz inwestować w firmę dodatkowych kosztów za pracownika, nowe sprzęty i drogie oprogramowania graficzne. Potrzebujesz zmiany swojego znaku lub chcesz stworzyć nowe logo do social media czy reklam do druku, zlecasz to nam, a my wykonujemy Twoją wizje! 

Profesjonalny i oryginalny znak pozwoli Ci zwiększyć widoczność swojej marki na tle konkurencji na rynku.

Dbamy w naszych projektach o każdy szczegół by nasze realizacje były dopracowanym i pełnowartościowym projektem. Pomożemy Ci ze stworzeniem doskonałego loga, zmienimy identyfikacje wizualną firmy, zaprojektujemy wszelkie materiały reklamowe czy stworzymy kreacje dla marketingu internetowego. 

Ceny naszych usług są dostosowywane indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania, z czego będzie się składał projekt oraz oczekiwań klienta. Oczywiście dłuższe współprace z naszymi klientami są nagradzane większymi rabatami. 

Zainteresowany?

Napisz do Nas, a pokażemy Ci ile możesz zaoszczędzić.