W czym możemy Cię wyręczyć:

Magazynowanie towaru
Kompletowanie i wysyłka paczek
Pomoc technologiczna
Obsługa klienta
Serwis zwrotów i wymian

Rozpoczynając swoją przygodę z e-commerce nie zawsze opłacalne jest prowadzenie własnego magazynu, co później może wpłynąć na spadki inwestycji. Podobnie jest w przypadku realizacji dużej ilości zamówień samodzielnie w początkowo niedużym sklepie internetowym, któremu też może nie opłacać się prowadzenie własnego magazynu. Czy jest to możliwe?

Zainteresowany

Napisz do Nas, a pokażemy Ci ile możesz zaoszczędzić.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest xTrading Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Rozwojowej 28, 33-100 Tarnów NIP 6762570762. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą, udzielona poprzez wyraźne działanie potwierdzające (tj. przesłanie wiadomości).

  Powierzchnia magazynowa

  Koszty stałe potrafią generować ogromne opłaty comiesięczne za własny magazyn oraz dodatkowe koszty związane z utrzymaniem powierzchni magazynowej oraz zatrudnienia personelu. Posiadanie własnego magazynu jest ryzykownym krokiem podczas początkowego rozwoju biznesu. Dlatego świetną alternatywą przechowywania Twoich towarów jest usługa świadczona przez zewnętrzną firmę zajmującą się logistyką. Największym atutem takiego rozwiązania jest pozbycie się kosztów stałych na zmienne przez to, że tylko płacisz za powierzchnię, z której korzystasz. Pozbywasz się przy tym opłat za dodatkowych pracowników, media czy sprzęt. Gwarantujemy w swoim magazynie odpowiednie podejście do Twoich produktów, zapewniając im profesjonalną infrastrukturę i odpowiedzialny zespół. 

  Magazyn e-sklepów

  Magazyn dla sklepów internetowych jest korzystnym rozwiązaniem, gdy zależy Ci na usprawnieniu działań logistycznych. Kolejnym dużym plusem jest możliwość zaoszczędzenia czasu i pieniędzy na inne ważniejsze aspekty w Twoim biznesie. Magazyn w xTrading Logistic Center jest kompleksowo zorganizowany do przechowywania produktów, a także posiada sprzęty usprawniające proces komplementacji zamówień i ich etykietowania. Zdecydowanie największą zaletą magazynu jest wykluczenie kosztów wszechstronnego wyposażenia, zatrudnienia personelu czy rachunków za media.

  Magazyn e-commerce

  Magazyn dla e-commerce to usługa, która zdejmuje z właścicieli e-sklepów znaczną część dość problematycznych zadań – prowadzenie i utrzymanie magazynu, a także kompletację i wysyłkę zamówień. Magazyn e-commerce zajmuje się tym profesjonalnie, jest więc w stanie o wiele szybciej zrealizować zamówienia klientów, eliminując przy tym ryzyko wystąpienia błędów, które pojawiają się często w przypadku samodzielnej kompletacji towarów. Magazyn dla e-commerce to z jednej strony odciążenie w obowiązkach, z drugiej zaś oszczędność. Koszty usługi mogą być bowiem o wiele niższe niż koszty utrzymania osobnego magazynu wyłącznie na potrzeby swojego sklepu. Zlecenie magazynowania zewnętrznej firmie pozwoli Ci skupić się na ważniejszych z Twojego punktu widzenia aspektach prowadzenia biznesu, np. na marketingu czy pozyskiwaniu nowych klientów.

  Logistyka magazynowa

  Udzielanie logistyki magazynowania przez zewnętrzną firmę fulfillment jest to zyskowne rozwiązanie dla małych czy początkujących firm. Rozpoczynając swoją przygodę z e-commerce nie zawsze opłacalne jest prowadzenie własnego magazynu, co później może wpłynąć negatywnie na rozwój firmy. Również realizacja dużej ilości zamówień samodzielnie czasem przekracza Nasze możliwości bez zatrudnienia dodatkowych pracowników lub z braku miejsca w przestrzeni magazynowej. Aby uniknąć takich przypadków idealnym rozwiązaniem jest odpowiednio dobrana logistyka i magazynowanie w xTrading Logistic Center.

  Czy można prowadzić sklep bez magazynu?

  Rozpoczynając swoją dzialalność w branży e-commerce kupowanie czy wynajmowanie magazynu jest bardzo nieopłacalnym przedsięwzięciem. Nie wszystkie sklepy internetowe muszą je posiadać, w szczególności małe sklepy. Tak samo tyczy się to, gdy początkowo nieduży e-sklep zaczyna się rozwijać. Aby prowadzić sklep internetowy nie musisz posiadać magazynu. Należy wtedy zaangażować do współpracy firmę zajmującą się logistyką dla e-commerce, która wspólnie pomoże ustalić szczegóły dotyczące magazynowania, potrzebnej przestrzeni i odpowiednich warunków. Zdecydowanie się na obsługę magazynowania powiększy skuteczność realizacji zamówień, usprawni szereg procesów logistycznych oraz zmniejszy koszty.