sara-kurfess-6lcT2kRPvnI-unsplash

Skuteczne kampanie Ads w Social Media

Media społecznościowe to bardzo dobry krok, aby utrzymywać oraz zdobywać swoich klientów. W dzisiejszych czasach większość osób nie może rozstać się ze swoim telefonem, co wpływa na dużą obecność użytkowników na portalach społecznościowych. Pomożemy Ci stać się ich częścią podczas codziennego przeglądania Facebooka czy Instagrama. Zadbamy o, że użytkownicy będą zaglądać na Twój profil, reagowali na dodawane posty.

 

Facebook jest najpopularniejszym portalem w social media co wpłynęło nawet na rynek firm i przedsiębiorstw. Duża część z nich przekonała się, jakie zalety i korzyści przynosi im marketing na Facebooku. Dlatego też zdarza się, że firma rezygnuje nawet z zakładania typowej strony internetowej na poczet fanpage na Facebooku ponieważ wiedzą, że mogą trafić do dużej społeczności, która gwarantuje większą rozpoznawalność marki.

Co oferujemy na Facebook Ads?

Szczegółowe statystyki

Facebook Ads umożliwia sprawdzanie szerokiej bazy danych statystycznych, w którym możemy szacunkowo sprawdzić czy kampanie są opłacalne czy też nie. Umożliwi nam to korygowanie bieżących reklam, aby przynosiły jak najlepsze wyniki.

Szeroki wachlarz celów kampanii

Pomożemy dobrać cel Twojej kampanii, aby uzyskać to, czego oczekujesz od swojego fanpage.

Relatywnie niskie koszty

Posiadamy konkurencyjne ceny względem konkurencji. Sama kampania umożliwia dodanie dowolnego budżetu przez co świetnie sprawdzi się zarówno dla dużych przedsiębiorstw jak i małych firm.

Budowanie społeczności i relacji z klientem

Nasza współpraca umożliwi Ci zapoznanie się z twoimi klientami oraz utrzymywanie z nimi kontaktu.

Staranne analizy statystyk

Zapewniamy precyzyjne dopasowanie do Twoich odbiorców względem zainteresowań, zachowania czy miejsca zamieszkania.

Interesujące grafiki

Pomożemy Ci zadbać o to, aby każdy post był w pełni wartościowy i ciekawy z odpowiednią grafiką, która będzie odpowiadać Twoim klientom.

Facebook stał się świetnym portalem do promowania swojej osoby, marki i produktów. Z racji tego, że ta ogromna społeczność lubi gdy ciągle się coś dzieje trzeba posiadać doświadczenie w prowadzeniu fanpage. Ludzie muszą chcieć czytać Twoje posty i je komentować. Aby taki efekt osiągnąć trzeba dodawać to czego oczekują lecz trzeba też odpowiednio pobudzać ich zainteresowanie Twoimi usługami. Quality Ranking, Conversation Rate Ranking czy EngagementRate Ranking są to wskaźniki trafności, które pokazują jakie treści są najbardziej sprzedawane, które pobudzają odbiorców do komentowania, polubienia czy udostępniania.Z ich pomocą odpowiednio stworzymy ciekawa treść, która da nam efekty na Twoim fanpage'u!

Nasz system

Określasz swoje oczekiwania, a my z pomocą Facebook Ads produktywnie pomagamy Ci je osiągać!

Zainteresowany?

Wypełnij formularz. Pokażemy Ci ile możesz zaoszczędzić.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest xTrading Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Rozwojowej 28, 33-100 Tarnów NIP 6762570762. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą, udzielona poprzez wyraźne działanie potwierdzające (tj. przesłanie wiadomości).