Fulfillment dla e-commerce

Przenosząc swój magazyn i wysyłkę do nas możesz zaoszczędzić pieniądze. Pomożemy Ci rozwinąć Twój biznes.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest xTrading Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Rozwojowej 28, 33-100 Tarnów NIP 6762570762. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą, udzielona poprzez wyraźne działanie potwierdzające (tj. przesłanie wiadomości).

  Co oferujemy?

  Bezbłędna weryfikacja

  Zapewniamy kompleksową kontrolę paczek, minimalizując ryzyko błędów.

  Ekonomiczne koszty magazynowania

  Posiadamy konkurencyjne ceny magazynowania Twojego towaru.

  Korzystne ceny wysyłek

  Nasza współpraca z przewoźnikami zapewnia bardzo niskie koszty wysyłek, które są na wyciągnięcie ręki.

  Brzmi ciekawie? Jesteś zainteresowany szczegółami?

  Nasz system

  Jak zaczynamy partnerstwo?

  Napisz do nas
  Ustalamy korzystne możliwości
  Rozpoczynamy działanie

  Fulfillment w xTrading Logistic Center to:

  • ANALIZA POTRZEB- Rozmowa konsultacyjna w celu omówienia bieżącej działalności, przyszłych ambicji i barier stojących na Twojej drodze.
  • TWORZENIE ROZWIĄZANIA- Indywidualna oferta, w tym demonstracja platformy internetowej, pełne zestawienie cen i wycieczka po jednym z naszych centrów realizacji zamówień.
  • DOSTAWA USŁUGI- Niezawodna, skalowalna usługa realizacji z jasnymi umowami dotyczącymi poziomu usług, opartymi na chmurze aktualizacjami w czasie rzeczywistym i wsparciem personelu.
  • SUKCES KLIENTA- Dedykowany opiekun ds. Sukcesu klienta będzie oferować regularnie przeglądy kont, doradzać, jak rozwijać się razem z nami i zbierać opinie na temat naszych usług.

  Zainteresowany?

  Wypełnij formularz. Pokażemy Ci ile możesz zaoszczędzić.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest xTrading Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Rozwojowej 28, 33-100 Tarnów NIP 6762570762. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą, udzielona poprzez wyraźne działanie potwierdzające (tj. przesłanie wiadomości).

   Fulfillment – właściwie co to jest?

   Na rynku e-commerce wyrażenie Fulfillmentu istnieje już od dawna, lecz w ostatnich czasach stał się bardziej popularny. Na rozpowszechnianie się usługi przyczynił się wielowarstwowy proces w rozwijaniu biznesu zarówno osobom początkującym w e-handlu jak i wśród właścicieli mocno rozwijających się firm, które obsługują ogromne ilości zamówień w sklepach internetowych. Definicja słowa fullfillment oznacza usługę, która oddaje działania logistyczne do zewnętrznego operatora. Takie działania mogą być podejmowane na wybranym obszarze bądź całości procesu obsługi sklepu, w zależności od wybranego modelu współpracy. Takie rozwiązania przyczyniają się do lokowania pieniędzy oraz czasu, który może być wykorzystany w sposób efektywny dla działalności.

   Fulfillment – czym się zajmuje?

   Działania fulfillmentu świetnie sprawdzają się w przypadkach, gdy liczba zamówień ciągle wzrasta, przez co nie pozwalają na ich samodzielną realizację. Procesy związane z wysyłaniem, magazynowaniem towarów, obsługę klientów i zwrotów paczek zostają oddane w ręce zespołu, który gwarantuje kompleksowe działania. Współpraca z firmą zajmującą się fulfillmentem daje duże możliwości rozwoju sklepom internetowym, które szybko rozwijają swój biznes, jak również dla przedsiębiorstw, które nie chcą ponosić kosztów własnego magazynu. Fulfillment jest kierowany w szczególności do małych i średnich sklepów internetowych.

   Jaki jest koszt Fulfillmentu?

   Ceny działań fulfillmentu są zależne od ilości realizowanych zamówień. Gdy posiadamy więcej zamówień do zrealizowania przez centrum logistyczne, tym koszty fulfillmentu stają się bardziej opłacalne. Jednak aby mieć pewność, czy fulfillment będzie korzystny należy porównać całościowy koszt wszystkich zamówień wraz z kosztami wykonania ich na własną rękę. Fulfillment oferowany w Trading Logistic Center posiada konkurencyjne ceny do pozostałych firm oferujących podobne działania w Naszym kraju. Tworzymy indywidualne oferty, w tym demonstrację platformy internetowej, przedstawiamy pełne zestawienie cen, które są dostępne dla Twojego sklepu niezależnie od jego wielkości. Udostępniana powierzchnia może powiększać w miarę rozrastania się Twoje biznesu. Jedną z najważniejszych zalet  fulfillmentu jest przede wszystkim pozbycie się kosztów stałych, takich jak wynajem powierzchni magazynowych czy zatrudnienie. Klienci zyskują stały dostęp do informacji na temat zamówień, a opłaty są naliczane dopiero po wykonaniu usługi.

   Odpowiednia logistyka kluczem do sukcesu

   Prowadzenie efektywnego internetowego biznesu jest oparte na dobrze działającej logistyce e-sklepu. Rozpoczynając swoją przygodę z e-commerce nie zawsze opłacalne jest prowadzenie własnego magazynu, co później może wpłynąć na spadki inwestycji. Również realizacja dużej ilości zamówień samodzielnie czasem przekracza Nasze możliwości, aby dopiąć czas dostawy. Aby uniknąć takich przypadków usług z zakresu przyjęć towarów, zamówień czy ich wysyłkę zapewni firma logistyczna gwarantując szybkie i sprawne realizacje zamówień. 

   Fulfillment dla e-commerce

   Fulfillment obejmuje działania, które możemy podzielić na poszczególne kategorie:

   • Magazynowanie towarów – jest to zakres działań umożliwiających dostęp do przestrzeni magazynowej, która jest rzetelnie dostosowana do wymagań klienta. W skład tych prac wchodzą m.in. warunki przechowywania czy dostosowanie odpowiedniej wielkości do towarów. Jest to korzystny Outsourcing, który zapewnia miejsce dla Twojego towaru bez konieczności inwestowania w swój magazyn. Takie rozwiązania zapewniają zyski dla e-sklepów różnej wielkości.  
   • Pakowanie i wysyłka zamówień internetowych – jest to ważny aspekt, w realizacjach zamówień Twoich towarów. Pomoc w realizacji dużej ilości zamówień dostarczane jest w formie logistyki e-commerce. Rzetelne kompletowanie zamówień świadczy o wysokiej jakości towarach. Fulfillment usprawnia procesy zamówień Naszego klienta, a dodatkowo minimalizuje ryzyko błędów. 
   • Profesjonalna pomoc techniczna – kategoria ta pozwala na zaznajomienie się i zjednoczenie sklepu internetowego z jego stanami magazynowymi. Zapewniamy kompleksowe wsparcie działań w tym uruchomienie strony e-sklepu.
   • Obsługa klienta – bardzo ważne jest utrzymywanie dobrych relacji z kupującym, dlatego wg wytycznych Naszego klienta dostarczamy profesjonalną obsługę telefoniczną oraz mailową e-sklepu. Zespół fulfillmentu fachowo podchodzi do rozmów z klientami. Wytyczne, którymi się kierują podczas odpowiadania na pytania klientów zostały przekazane im na szkoleniach z ekspertami ds. obsługi klienta sklepów internetowych. 
   • Serwis zwrotów paczek i ich wymian – kolejne aspekty, które obejmują działania fulfillmentu są to: obsługa reklamacji zwrotów oraz wymian towaru, sprawdzanie przesyłek oraz raportowanie przesyłek.