xTrading

Audyty konta Allegro

Audyt jest to szczegółowy przegląd konta, które posiada dodatkowe indywidualne propozycje usprawniające sprzedaż. Jest to popularny proces przyspieszenia sprzedaży organicznej jak i również  reklamowej. Jest to prosty sposób odczytywania wykresów, które posiadają klarowne opisy ułatwiające zrozumienie by móc je wdrożyć w życie.

Audyty Allegro

W czym możemy Ci pomóc

Odpowiednie tytuły aukcji

Optymalizacja słów kluczowych

Usprawnienie konta Allegro

Analiza konkurencji

Pomożemy Ci zwiekszyć sprzedaż Twoich produktów wystawianych na Allegro. Zadbamy o odpowiednie dostosowanie słów kluczowych w aukcjach aby Twoje produkty znajdowały się w odpowiednich wyszukiwaniach. Poprzez sprawdzenie działania konkurencji w Twojej branży będziesz mógł zobaczyć co można zastosować u Ciebie oraz co sprawi, że wyróżnisz się od konkurencji.

Korzyści ze współpracy:
  • Analiza tytułów
  • Możliwości obecnych tytułów 
  • Stworzenie bazy słów kluczowych
  • Informacje na temat Twojego konta i ofert
  • Research konkurencji
  • Propozycje usprawnień 
  • Całkowita analiza jednego konta
  • Zestaw środków marketingowych do pracy nad ofertami

 

Pomożemy Ci umiejętnie zarządzać swoim kontem i poprowadzimy konto firmowe aby usprawnić Twoją sprzedaż. Sprawne zarządzanie kontem wpłynie na wygenerowanie większej sprzedaży. Prowadzenie kont Allegro mamy we krwi, przez co niezależnie czy to konto zwykle czy firmowe, pomożemy Ci zadbać o dobry wizerunek firmy.

Pomożemy Ci stworzyć ofertę, która trafi do profilu klienta, czyli do osoby z konkretnymi wymaganiami i potrzebami. Zarządzanie z nami sprzedażą na Allegro w ramach kampanii będzie odpowiednia do Twoich potrzeb. Z nami obsługa pozytywnie wpłynie na odbiór zadowolonych klientów, zwiększymy Twoją sprzedaż co wpłynie na większe dochody ze sprzedaży a także wzroście świadomość marki wśród potencjalnych klientów!

Nasza pomoc pozwoli Ci na rozwiniecie Twojej firmy na wyższe szczeble, zwiększy sprzedaż która będzie ciągle wyższa. Zarządzanie sprzedażami na Allegro oferowane przez nas jest poparte doświadczeniem i wynikami, które mówią same za siebie.

Zainteresowany?

Napisz do Nas, a pokażemy Ci ile możesz zaoszczędzić.